Çerez Politikası

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması metnini inceleyebilirsiniz.

MENU
TR

List of Analysts

​Analyst Financial Institution E mail
Ömer Ömerbaş Ak Investment omer.omerbas@akyatirim.com.tr
Ezgi Yılmaz BGC İstanbul eyilmaz@bgcpartners.com
Akif Daşıran BNP Paribas akif.dasiran@tebyatirim.com.tr
Mehmet Çolakoğlu Citi mehmet.colakoglu@citi.com
Selim Kunter Deniz Invest selim.kunter@denizinvest.com
Nihat Umur Açıkalın Finans Invest umur.acikalin@qnbfi.com
Halil İbrahim Kahve Garanti Securities hkahve@garanti.com.tr
Utku Uygur Global Securities utkuu@global.com.tr
Aslı Tuncer Goldman Sachs asli.tuncer@gs.com
İlknur Turhan Halk Invest iturhan@halkyatirim.com.tr
Cenk Orcan HSBC cenkorcan@hsbc.com.tr
Kayahan Demirak İş Invest kdemirak@isyatirim.com.tr
Engin DeğirmenciŞeker Invest edegirmenci@sekeryatirim.com.tr
Ece Mandacı Tacirler Securities ece.mandaci@tacirler.com.tr
Can Özgüzel Ünlü&Co can.ozguzel@unluco.com
​Bond Analysts:
​Rahul Bhat JP Morgan rahul.bhat@jpmorgan.com

Barclays
Ali Dhaloomal BoAML ali.dhaloomal@baml.com