Çerez Politikası

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması metnini inceleyebilirsiniz.

MENU
EN

List of Analysts

​Analyst Financial Institution E mail
Ezgi Yılmaz BGC İstanbul eyilmaz@bgcpartners.com
Akif Daşıran BNP Paribas akif.dasiran@tebyatirim.com.tr
Mehmet Çolakoğlu Citi mehmet.colakoglu@citi.com
Halil İbrahim Kahve Garanti Securities hkahve@garanti.com.tr
Gaye Yalçın Global Securities gayey@global.com.tr
İlknur Turhan Halk Invest iturhan@halkyatirim.com.tr
Cenk Orcan HSBC cenkorcan@hsbc.com.tr
Kayahan Demirak İş Invest kdemirak@isyatirim.com.tr
Gülçe Deniz
Oyak Securitiesgulce.deniz@oyakyatirim.com.tr
​Kutluhan Murat Bulut​QNB Finansinvest​murat.bulut@qnbfi.com
​Engin Değirmenci​Şeker Invest​edegirmenci@sekeryatirim.com
​Can Yurtcan​Tacirler Investment​can.yurtcan@tacirler.com.tr 
Ece MandacıÜnlü&Co
ece.mandaci@unluco.com
Selahattin Aydın
Vakıf Investselahattin.aydin@vakifyatirim.com.tr
​Alp Nasır​Yatırım Finansman Securities​alp.nasir@yf.com.tr
​Bond Analysts:
​Rahul Bhat JP Morgan rahul.bhat@jpmorgan.com
Daniel Zaczkiewicz
Barclaysdaniel.zaczkiewicz@barclays.com
Ali Dhaloomal BoAML ali.dhaloomal@baml.com