Çerez Politikası

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması metnini inceleyebilirsiniz.

MENU
EN

Analist Listesi

​​Analist İsmi Aracı Kurum E mail
Ömer Ömerbaş Ak Yatırım omer.omerbas@akyatirim.com.tr
Ezgi Yılmaz BGC İstanbul eyilmaz@bgcpartners.com
Akif Daşıran BNP Paribas akif.dasiran@tebyatirim.com.tr​
Mehmet Çolakoğlu Citi mehmet.colakoglu@citi.com
Alper Akalın Deniz Yatırım alper.akalin@denizinvest.com
Nihat Umur Açıkalın​ Finans Yatırım umur.acikalin@qnbfi.com
Halil İbrahim Kahve Garanti Yatırım hkahve@garanti.com.tr
Utku Uygur Global Yatırım utkuu@global.com.tr
Aslı Tuncer Goldman Sachs asli.tuncer@gs.com
İlknur Turhan Halk Yatırım iturhan@halkyatirim.com.tr
Cenk Orcan HSBC cenkorcan@hsbc.com.tr
Kayahan Demirak İş Yatırım kdemirak@isyatirim.com.tr
​Engin Değirmenci​Şeker Yatırım​edegirmenci@sekeryatirim.com.tr​
Ece Mandacı Tacirler Yatırım ece.mandaci@tacirler.com.tr
Can Özgüzel Ünlü&Co can.ozguzel@unluco.com
​​Bono ​Analistleri:
Rahul Bhat JP Morgan rahul.bhat@jpmorgan.com

Barclays​
Ali Dhaloomal BoAML ali.dhaloomal@baml.com
​​