Çerez Politikası

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması metnini inceleyebilirsiniz.

MENU
EN

Analist Listesi

Analist İsmi Aracı Kurum E mail
Ömer Akbaş Ak Yatırım omer.omerbas@akyatirim.com.tr
Ezgi Yılmaz BGC İstanbul eyilmaz@bgcpartners.com
Toygun Onaran BNP Paribas toygun.onaran@tebyatirim.com.tr
İsmail Özer Burgan Yatırım ismail.ozer@burganyatirim.com.tr
Mehmet Çolakoğlu Citi mehmet.colakoglu@citi.com
Alper Akalın Deniz Yatırım alper.akalin@denizinvest.com
Mehmet Alp Ertekin Finans Yatırım alp.ertekin@finansinvest.com
Halil İbrahim Kahve Garanti Yatırım hkahve@garanti.com.tr
Utku Uygur Global Yatırım utkuu@global.com.tr
Aslı Tuncer Goldman Sachs asli.tuncer@gs.com
İlknur Turhan Halk Yatırım iturhan@halkyatirim.com.tr
Cenk Orcan HSBC cenkorcan@hsbc.com.tr
İlyas Urgancı İş Yatırım iurganci@isyatirim.com.tr
Alper Özdemir Oyak Yatırım alper.ozdemir@oyakyatirim.com.tr
Ece Mandacı Tacirler Yatırım ece.mandaci@tacirler.com.tr
Can Özgüzel Ünlü&Co can.ozguzel@unluco.com
Sinem Vural Yatırım Finansman sinem.vural@yf.com.tr
Rahul Bhat JP Morgan rahul.bhat@jpmorgan.com
Walid Bellaha Barclays walid.bellaha@barclays.com
Ali Dhaloomal BoAML ali.dhaloomal@baml.com
​​