Çerez Politikası

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması metnini inceleyebilirsiniz.

MENU
TR

Analist Listesi

​​​Analist İsmi​ Aracı Kurum E mail
Ezgi Yılmaz BGC İstanbul eyilmaz@bgcpartners.com
Akif Daşıran BNP Paribas akif.dasiran@tebyatirim.com.tr​
Mehmet Çolakoğlu Citi mehmet.colakoglu@citi.com
Halil İbrahim Kahve Garanti Yatırım hkahve@garanti.com.tr
Gaye Yalçın​
Global Yatırım​gayey@global.com.tr​
İlknur Turhan Halk Yatırım iturhan@halkyatirim.com.tr
Cenk Orcan HSBC cenkorcan@hsbc.com.tr
Kayahan Demirak İş Yatırım kdemirak@isyatirim.com.tr
​Gülçe Deniz​Oyak Yatırım​gulce.deniz@oyakyatirim.com.tr​
Kutluhan Murat Bulut​QNB Finans Yatırım​murat.bulut@qnbfi.com
​Engin Değirmenci​Şeker Yatırım​edegirmenci@sekeryatirim.com
​Can YurtcanTacirler Yatırım​can.yurtcan@tacirler.com.tr 
Ece MandacıÜnlü&Coece.mandaci@unluco.com
Selahattin AydınVakıf Yatırım selahattin.aydin@vakifyatirim.com.tr
​Alp Nasır​Yatırım Finansman​alp.nasir@yf.com.tr
​​Bono ​Analistleri:
Rahul Bhat JP Morgan rahul.bhat@jpmorgan.com
Daniel Zaczkiewicz
Barclays​daniel.zaczkiewicz@barclays.com​
Ali Dhaloomal BoAML ali.dhaloomal@baml.com
​​