Çerez Politikası

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması metnini inceleyebilirsiniz.

MENU
EN

List of Analysts

Equity Analyst Brokerage House E-mail Address
Selim Kunter Ak Investment selim.kunter@akyatirim.com.tr
Lütfü Gazioğlu Ata Invest lgazioglu@atayatirim.com.tr​
Ezgi Yılmaz BGC Istanbul eyilmaz@bgcpartners.com
Akif Daşıran TEB Securities akif.dasiran@tebyatirim.com.tr
Deepak Kumar
Citi deepak11.kumar@citi.com
Gaye Yalçın Deniz Invest gaye.yalcin@denizbank.com
Halil İbrahim Kahve Garanti BBVA Securities hkahve@garanti.com.tr
Emre Akyol Gedik Investment emre.akyol@gedik.com
Burak SalmanGlobal Securitiesburaks@global.com.tr
Aslı TuncerGoldman Sachsasli.tuncer@gs.com
Cem UnalGoldman Sachscem.unal@gs.com
İlknur Turhan Halk Investiturhan@halkyatirim.com.tr
Cenk Orcan HSBC cenkorcan@hsbc.com.tr
Kayahan Demirak İş Investment kdemirak@isyatirim.com.tr
Kamer KülekOyak Securities kamer.kulek@oyakyatirim.com.tr
​Kutluhan Murat Bulut​QNB Finans Invest ​murat.bulut@qnbfi.com
​Engin Değirmenci​Şeker Invest ​edegirmenci@sekeryatirim.com
​Can Yurtcan​Tacirler Investment ​can.yurtcan@tacirler.com.tr
Ece MandacıÜnlü&Co ece.mandaci@unluco.com
Selahattin AydınVakıf Investment selahattin.aydin@vakifyatirim.com.tr
Turgut UsluZiraat Securities tuslu@ziraatyatirim.com.tr
Bono Analistleri:
Rahul Bhat JP Morgan rahul.bhat@jpmorgan.com
Daniel Zaczkiewicz
Barclaysdaniel.zaczkiewicz@barclays.com
Ali Dhaloomal BoAML ali.dhaloomal@baml.com