Çerez Politikası

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması metnini inceleyebilirsiniz.

MENU
TR

Analist Listesi

Hisse Analisti Aracı Kurum E-mail Adresi
Selim Kunter Ak Yatırım selim.kunter@akyatirim.com.tr
Lütfü Gazioğlu Ata Yatırım lgazioglu@atayatirim.com.tr​
Ezgi Yılmaz BGC İstanbul eyilmaz@bgcpartners.com
Akif Daşıran BNP Paribas akif.dasiran@tebyatirim.com.tr
Deepak Kumar
Citi deepak11.kumar@citi.com
Gaye Yalçın Deniz Yatırım gaye.yalcin@denizbank.com
Halil İbrahim Kahve Garanti BBVA Yatırım hkahve@garanti.com.tr
Emre Akyol Gedik Yatırım emre.akyol@gedik.com
Burak SalmanGlobal Yatırımburaks@global.com.tr
Aslı TuncerGoldman Sachsasli.tuncer@gs.com
Cem UnalGoldman Sachscem.unal@gs.com
İlknur Turhan Halk Yatırımiturhan@halkyatirim.com.tr
Cenk Orcan HSBC cenkorcan@hsbc.com.tr
Kayahan Demirak İş Yatırım kdemirak@isyatirim.com.tr
Kamer KülekYatırım Finansman kamer.kulek@oyakyatirim.com.tr
​Kutluhan Murat BulutQNB Finans Yatırım ​murat.bulut@qnbfi.com
​Engin DeğirmenciŞeker Yatırım ​edegirmenci@sekeryatirim.com
​Can YurtcanTacirler Yatırım ​can.yurtcan@tacirler.com.tr
Ece MandacıÜnlü&Co ece.mandaci@unluco.com
Selahattin AydınVakıf Yatırım selahattin.aydin@vakifyatirim.com.tr
Turgut UsluZiraat Yatırım tuslu@ziraatyatirim.com.tr
Bono Analistleri:
Rahul Bhat JP Morgan rahul.bhat@jpmorgan.com
Daniel Zaczkiewicz
Barclaysdaniel.zaczkiewicz@barclays.com
Ali Dhaloomal BoAML ali.dhaloomal@baml.com