Çerez Politikası

Şişecam, internet sitesinde kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmak için çerezler kullanmaktadır. Çerez Politikamız hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

MENU
TR

Analist Listesi

Hisse Analisti Aracı Kurum E-mail Adresi
Kayahan Demirak Ak Yatırım kayahanazmi.demirak@akyatirim.com.tr
Lütfü Gazioğlu Ata Yatırım lgazioglu@atayatirim.com.tr​
Ezgi Yılmaz BGC İstanbul eyilmaz@bgcpartners.com
Deepak Kumar
Citi deepak11.kumar@citi.com
Gaye Yalçın Deniz Yatırım gaye.yalcin@denizbank.com
Halil İbrahim Kahve Garanti BBVA Yatırım hkahve@garanti.com.tr
Emre Akyol Gedik Yatırım emre.akyol@gedik.com
Burak SalmanGlobal Yatırım buraks@global.com.tr
Aslı TuncerGoldman Sachs asli.tuncer@gs.com
Cem UnalGoldman Sachs cem.unal@gs.com
İlknur Turhan Halk Yatırım iturhan@halkyatirim.com.tr
Cenk Orcan HSBC cenkorcan@hsbc.com.tr
Esra Şirinel İş Yatırım esirinel@isyatirim.com.tr
Kamer KülekYatırım Finansman kamer.kulek@oyakyatirim.com.tr
​Kutluhan Murat BulutQNB Finans Yatırım ​murat.bulut@qnbfi.com
​Engin DeğirmenciŞeker Yatırım ​edegirmenci@sekeryatirim.com
​Can YurtcanTacirler Yatırım ​can.yurtcan@tacirler.com.tr
Ece MandacıÜnlü&Co ece.mandaci@unluco.com
Selahattin AydınVakıf Yatırım selahattin.aydin@vakifyatirim.com.tr
Turgut UsluZiraat Yatırım tuslu@ziraatyatirim.com.tr
Bono Analistleri:
Rahul Bhat JP Morgan rahul.bhat@jpmorgan.com
Daniel Zaczkiewicz
Barclays daniel.zaczkiewicz@barclays.com
Ali Dhaloomal BoAML ali.dhaloomal@baml.com