Çerez Politikası

Şişecam, internet sitesinde kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmak için çerezler kullanmaktadır. Çerez Politikamız hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

MENU
EN

List of Analysts

Equity Analyst Brokerage House E-mail Address
Kayahan Demirak Ak Investment kayahanazmi.demirak@akyatirim.com.tr
Aytunç Uz Ata Invest aytunc.uz@atayatirim.com.tr​
Ezgi Yılmaz BGC Istanbul eyilmaz@bgcpartners.com
Deepak Kumar
Citi deepak11.kumar@citi.com
Banu Dirim Deniz Invest banu.dirim@denizbank.com
Halil İbrahim Kahve Garanti BBVA Securities hkahve@garanti.com.tr
Emre Akyol Gedik Investment emre.akyol@gedik.com
Burak SalmanGlobal Securitiesburaks@global.com.tr
Aslı TuncerGoldman Sachsasli.tuncer@gs.com
Cem UnalGoldman Sachscem.unal@gs.com
İlknur Turhan Halk Investiturhan@halkyatirim.com.tr
Cenk Orcan HSBC cenkorcan@hsbc.com.tr
Esra Şirinel İş Investment esirinel@isyatirim.com.tr
Kamer KülekOyak Securities kamer.kulek@oyakyatirim.com.tr
​Kutluhan Murat Bulut​QNB Finans Invest ​murat.bulut@qnbfi.com
​Engin Değirmenci​Şeker Invest ​edegirmenci@sekeryatirim.com
​Can Yurtcan​Tacirler Investment ​can.yurtcan@tacirler.com.tr
Ece MandacıÜnlü&Co ece.mandaci@unluco.com
Selahattin AydınVakıf Investment selahattin.aydin@vakifyatirim.com.tr
​Aslı Kumbaracı
​Yapı Kredi Investment
​asli.kumbaraci@ykyatirim.com.tr
Turgut UsluZiraat Securities tuslu@ziraatyatirim.com.tr
Bono Analistleri:
Zafar Nazim
JP Morgan zafar.nazim@jpmorgan.com
Daniel Zaczkiewicz
Barclaysdaniel.zaczkiewicz@barclays.com
Ali Dhaloomal BoAML ali.dhaloomal@baml.com